Opiekun w terenie

mapa-3b mapa-1b mapa-1c mapa-2b mapa-2c mapa-2a mapa-3c mapa-3b mapa-3a

Maciej
Chmielecki

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

500 375 193

maciej.chmielecki@afriso.pl

Mateusz
Burda

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

505 512 261

mateusz.burda@afriso.pl

Piotr
Palczewski

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

505 512 243

piotr.palczewski@afriso.pl

Łukasz
Tuszyński

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

505 512 280

lukasz.tuszynski@afriso.pl

Przemysław
Sulewski

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

734 138 251

przemyslaw.sulewski@afriso.pl

Jakub
Waleczek

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

500 375 192

jakub.waleczek@afriso.pl

Wojciech
Hartliński

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

505 512 258

wojciech.hartlinski@afriso.pl

Artur
Bajsztok

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

505 512 235

artur.bajsztok@afriso.pl

Agata
Wika

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

505 512 205

agata.wika@afriso.pl

Krzysztof
Silbert

Regionalny Kierownik Sprzedaży

515 240 672

krzysztof.silbert@afriso.pl

Michał
Rychlica

Regionalny Kierownik Sprzedaży

515 240 673

michal.rychlica@afriso.pl

Łukasz
Kowalski

Regionalny Kierownik Sprzedaży

515 240 669

lukasz.kowalski@afriso.pl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij
Katalog online
Twoja sugestia

Oceń stronę AFRISO.pl

Chcemy ciągle zmieniać się na lepsze,
dlatego tak ważna jest dla nas Twoja opinia.