Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy AFRISO

Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami.

Obsługa klienta

Nowa strona internetowa www.afriso.pl

W sierpniu 2017 roku zmieniliśmy stronę internetową na lepszą, dostosowując do Państwa oczekiwań. Nową stronę zaprojektowaliśmy z myślą o maksymalnej wygodzie użytkownika, korzystającego z komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. Uwzględniliśmy popularne trendy, dopasowując poszczególne rozwiązania do rozpowszechnionych przyzwyczajeń i upodobań.

Czytaj więcej

Odpowietrznik automatyczny prosty - Promocja!

Kupując odpowietrznik z zaworem stopowym w większej ilości możesz otrzymać: karty do gry w opakowaniu, nóż z ostrzałką firmy Fiskars, plecak transportowy 25l. firmy Martes, skrzynie narzędziową 19" z organizerem firmy Stanley, wodoodporny głośnik Bluetooth z radiem firmy Blaupunkt lub walizkę kabinową Wittchen. Promocja obowiązuje od 21.08.2017 r. do 30.11.2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj więcej

Nowe opakowania produktów

Nowe opakowania produktów AFRISO już w dystrybucji. W połowie lipca 2017 roku zaczęliśmy zmianę opakowań produktów, dostosowując je do Państwa oczekiwań.

Czytaj więcej

Firma nieczynna w dniach od 7 do 10 sierpnia

W tym roku firma AFRISO świętuje 20-lecie istnienia na rynku polskim. Z tej okazji w dniach od 7 do 10 sierpnia 2017 roku pracownicy firmy AFRISO będą uczestniczyć w wyjeździe. W związku z powyższym w tych dniach firma AFRISO będzie nieczynna oraz nie będzie możliwa realizacja Państwa zamówień.

Czytaj więcej