Podstrony produktowe

Typowe instalacje wodne zbudowane są w oparciu o układ rur i urządzeń w których tłoczona jest woda lub inne medium ciekłe. Aby instalacja mogła pracować poprawnie i ekonomicznie, zapewniając komfort jej użytkownikom musi być ona precyzyjnie odpowietrzona. Niezmiernie istotne jest wyposażenie instalacji w urządzenia automatyczne, które samoistnie usuną zgromadzone w niej powietrze. Najprostszym a jednocześnie i najskuteczniejszym rozwiązaniem są pionowe i kątowe odpowietrzniki automatyczne.

Przejdź

Separatory powietrza i zanieczyszczeń FAR montowane są w instalacji centralnego ogrzewania oraz chłodniczych. Służą do usuwania rozpuszczonego w medium grzewczym/chłodniczym powietrza oraz zanieczyszczeń stałych, które mogą powodować uszkodzenie elementów instalacji.

Przejdź

Kompaktowe zestawy hydrauliczne PrimoBox w szafkach to gotowe, estetyczne i sprawdzone rozwiązania oszczędzające miejsce w Twojej kotłowni. PrimoBox zastępują skomplikowane instalacje ze sprzęgłami hydraulicznymi, rozdzielaczami, wymiennikami i układami mieszającymi. Mogą być montowane zarówno natynkowo jak i podtynkowo. Dzięki zestawom PrimoBox stworzysz na ścianie kompletna kotłownię zamkniętą w estetyczną obudowę.

Przejdź

Łatwy i szybki montaż bez użycia narzędzi.Dzięki systemowi ProClick montaż siłownika elektrycznego ARM ProClick na obrotowym zaworze mieszającym ARV ProClick sprowadza się do dwóch prostych kroków, zdjęcia pokrętła z zaworu ARV ProClick i nałożenia na zawór siłownika ARM ProClick. A to wszystko bez dodatkowych elementów oraz użycia narzędzi. Tak po prostu!

Przejdź

Miernik przepływu i temperatury wody FlowTemp® ST służy do ciągłego pomiaru przepływu w l/min oraz temperatury w °C w instalacjach wody użytkowej. Przepływ mierzony jest za pomocą bardzo dokładnego pojemnościowego czujnika przepływu i czujnika temperatury. Oba czujniki są zintegrowane w wytrzymałej, zabezpieczonej obudowie wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Kompaktowa budowa pozwala na bezproblemowe umieszczenie i pomiar w niskich armaturach wodnych.

Przejdź

WaterControl czyli system bezprzewodowej detekcji wycieku z zaworem odcinającym do wody zabezpieczy nasz dom bądź mieszkanie przed przykrymi skutkami zalania, do którego bardzo często dochodzi poprzez pękające wężyki albo rozlanie się wody z pralki bądź zmywarki. System WaterControl ma za zadanie wykrycie wycieku, a następnie odcięcie wody, po to by nie doszło do dalszego zalania.

Przejdź

Termostatyczny zawór mieszający ATM przeznaczony jest do regulacji temperatury ciepłej wody użytkowej dostarczanej do baterii umywalkowych lub prysznicowych. Powinien być stosowany wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona przed poparzeniem, szybka reakcja na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody. Zawór ATM umożliwia bezpieczne przegrzewanie wody w zasobnikach c.w.u. w celu ochrony przed bakteriami Legionelli, bez narażania użytkowników na poparzenie. Może być także stosowany w instalacjach ogrzewania podłogowego, gdzie zastępuje rozbudowane i kosztowne układy regulacji. Przeznaczony jest do pracy z czystą wodą lub z wodą zawierającą maksymalnie 50% glikolu.

Przejdź

Typowe instalacje wodne zbudowane są w oparciu o układ rur i urządzeń w których tłoczona jest woda lub inne medium ciekłe. Aby instalacja mogła pracować poprawnie i ekonomicznie, zapewniając komfort jej użytkownikom musi być ona precyzyjnie odpowietrzona. Niezmiernie istotne jest wyposażenie jej w urządzenia automatyczne, które samoistnie usuną zgromadzone w niej powietrze. Najprostszym a jednocześnie i najskuteczniejszym rozwiązaniem są pionowe i kątowe odpowietrzniki automatyczne.

Przejdź

Elektromechaniczny czujnik niskiego poziomu wody WMS przeznaczony jest do zabezpieczenia kotłów pracujących w instalacjach grzewczych zamkniętych zgodnych z normą PN-EN 12828 przed przegrzaniem na skutek wycieku z instalacji i obniżenia poziomu medium.

Przejdź

Jeden uchwyt, wiele głowic! Nowe urządzenia AFRISO CAPBs® tworzą modułowy system składający się z uniwersalnego uchwytu CAPBs® STm oraz głowic pomiarowych CAPBs® sens dla różnych parametrów fizycznych takich jak: ciśnienie, temperatura, wilgotność. Uchwyt CAPBs® STm pozwala umieścić w nim różne moduły głowic pomiarowych CAPBs® sens. W połączeniu z dowolnym modułem głowicy pomiarowej tworzy kompletne urządzenie pomiarowe CAPBs®.

Przejdź